פיתוח ובניית אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציה לאנדרואיד מאפשר לעסק שלכם לבסס נוכחות באחד המקומות הפעילים ביותר ברשת – חנות האפליקציות של גוגל. חשיפה למיליוני משתמשים פוטנציאליים, שכל אחד מהם הוא לקוח פוטנציאלי שלכם. אבל כדי להביא אתכם לקדמת הבמה, אוגל משתמשת בתהליכי פיתוח ושיווק ייחודיים, שלא נותנים לכם להישאר מאחור.

לבלוט בין מיליוני אפליקציות בגוגל סטור

כדי לבלוט בחנות האפליקציות של גוגל, אנחנו מקפידים על 3 עקרונות:
1. תהליכי עבודה מדויקים ומהירים
2. אפיון משתמש יסודי ומלא
3. עיצוב חווית משתמש פנטסטית

החזון שלכם - מיטב המוחות שלנו

הייחודיות של אוגל פיתוח אפליקציות טמונה בשני גורמים עיקריים. ראשית, אנחנו מקפידים להיצמד לחזון שלכם ולהתאים את האפליקציה לצרכים שאתם מציגים לנו. שנית, אנחנו פועלים בתהליך מרתוני, המאפשר לנו לרתום את מיטב המוחות לפרויקט שלכם.

המרתון שלנו להצלחה שלכם

מרגע קבלת האוקיי שלכם להתחלת עבודה, אנחנו נכנסים למרתון תהליכי פיתוח אפליקציות, יצירה ותכנון, כדי לעצב לכם בקצב תחרותי אפליקציה מדהימה, כמו שהעסק שלכם צריך. אנחנו מקפידים על תהליך מהודק, יצירתי ושקוף, בין אם מדובר על פיתוח אפליקציות לאפל ובין אם אנדרואיד.

QA בלתי מתפשר

רגע לפני שאנחנו משחררים את האפליקציה החדשה והמהממת שלכם לחנות אפל סטור, אנחנו עושים לה בקרת איכות (QA)שלא מדלגת על אף פרט, כדי להבטיח חשיפה אופטימלית למשתמשים. תהליך ה QA נעשה במקביל לשלבי הפיתוח, כדי לשמור על קצב תחרותי ולהבטיח שכל פרט קטן יהיה מושלם.

חוויית משתמש ממכרת למכשירי אנדרואיד

חווית המשתמש היא אחד הכלים החשובים ביותר ליצירת אפליקציה אטרקטיבית, שהמשתמשים ירצו לחזור אליה. פיתוח אפליקציה טובה לאנדרואיד צריכה להכיל מסר קצר, חד וברור, מבוסס על אפיון משתמש מדויק ועל החזון של הלקוח.

מחפשים פיתוח ובניית אפליקציות לאנדרואיד? השאירו פרטייכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

חשיפה מוגברת בגוגל פליי

אחד משלבי העבודה שלנו הוא פיתוח אסטרטגיית שיווק שתאפשר לאפליקציה שלכם לבלוט מעל המתחרים, תחשוף אתכם למספר עצום של משתמשים ולהבטיח נקודת פתיחה אופטימלית לחיים החדשים של האפליקציה.
אפליקציות בתשלום ובחינם

הגדרת אפליקציה בתשלום או בחינם

זמין להורדה

זמין להורדה 24/7 מכל מכשירי אנדרואיד

פילוח קהלים

פילוח לקהלים והגדרתם

תכנון ופרסום האפליקציה

תהליך תכנון אפליקציה עד שלב הפרסום בחנות

מתחייבים להצלחה

מתחייבים לפרסום האפליקציה בחנות פליי

צקליסט לבניית האפליקציה

ציקליסט הכולל תהליכי פיתוח אפליקציה

מחפשים פיתוח ובניית אפליקציות לאנדרואיד? השאירו פרטייכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שאלות ותשובות

בחירת פלטפורמה לאפליקציה שלכם תלויה במספר גדול של משתנים. הראשון שבהם הוא אפיון הלקוח. לאחר מכן נוכל לבחור ביחד אם עדיף לפתח אפליקציה לאייפון, או אנדרואיד, או שניהם.
אנחנו פועלי בשקיפות מלאה בכל השלבים, תוך התבססות על הצרכים והחזון – כפי שהלקוח מסר אותם לנו.
יש יותר משתמשים באנדרואיד, יותר קל לפתח אפליקציה לממשק הזה וגם תהליך האישור על ידי החנות של גוגל מהיר יותר מאשר בחנות של אפל.
  1. זמני העלאה לחנות הרבה יותר מהירים
  2. מספר הרבה יותר גדול של משתמשים באנדרואיד לעומת אפל
יש לכם שאלה?

דברו איתנו ונעזור לכם לכל השאלות

דברו איתנו