פיתוח ובניית אפליקציות לאפל

פיתוח אפליקציות לאפל מחייב אותנו להשאיר חדשניים וגמישים ללא הרף, כדי לעמוד בקצב השינויים המגדיר את עולם המובייל בכלל ואת עולם ה IOS בפרט.

הצוות של אוגל פיתוח אפליקציות מקפיד להתעדכן ולאמץ שינויים במגמות, כדי לשלב את התכונות והטכנולוגיות המתאימות ביותר לצורך תהליכי פיתוח אפליקציות וליצור פתרונות מתאימים לכל מוצר שיש לחברת אפל להציע..

התפקיד שלנו - לעזור לכם לבלוט בין מיליוני אפליקציות מתחרות

אתם יודעים שאתם לא היחידים בשוק, אבל הלקוחות שלכם צריכים לחשוב שאתם כן וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

נכנסים לכם לראש ומוציאים את הרעיונות הטובים

מלבד תהליך עבודה ייחודי ומקיף, אנחנו מציעים התאמה מדויקת לצרכים שלכם והתבססות מלאה על החזון שלכם כדי לתת לכם אפליקציה מנצחת. לכן, תהליכי פיתוח אפליקציות שלנו מבוססים על שקיפות מלאה.

יוצאים למרתון וחוזרים עם אפליקציה

תהליך הפיתוח הייחודי שלנו כולל עבודה מרתונית על אפיון, פיתוח ועיצוב, כדי לפנות את מיטב המוחות שלנו להתמקד בפרויקט שלכם וכדי לספק לכם לו"ז תחרותי להשקת המוצר הסופי, בין אם אנחנו עוסקים בפיתוח אפליקציות לאפל, או פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

QA בקצב תחרותי

כדי להציב אתכם בראש התחרות, אנחנו פועלים מהר ומבצעים בקרת איכות QA – במקביל לתהליכי הפיתוח. כך אנחנו מפקחים מקרוב על כל שלב בתהליך וגם עומדים בקצב.
מחלקת בקרת איכות QA מבצעת מגוון בדיקות תקינות עבור מכשירי אפל שעבורם יפותח האפליקציה. בדיקת QA מתבצעת בסביבת Test ולאחר אישור וטיפול בליקויים מועברת לסביבת Prodaction.

חוויית משתמש ברמה של אפל

עיצוב חווית משתמש מוקפדת היא חלק מהאני מאמין של אוגל. בדגש על חוויית משתמש פנטסטית, מותאמת במיוחד לרמת ציפיות גבוהה של משתמשי אפל.

מחפשים פיתוח ובניית אפליקציות לאפל? השאירו פרטייכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שיווק ויח"צ בחנויות אפל

לקוחות אפל נחשפים למיליוני אפליקציות, שמתחרות על תשומת הלב שלהם באופן קבוע. משום כך, תהליך פיתוח אפליקציות לאפל אצלנו מלווה בפיתוח אסטרטגיית שיווק איכותית ומוקפדת, שלא תשאיר אף משתמש אדיש לאפליקציה שלכם.

מתחייבים למצויינות

מתחייבים למצויינות ורמת שירות גובהה

פרסום האפליקציה אונליין

שיווק האפליקציה בחנות אפל

תיאור האפליקציה

תיאור מפורט על יתרונות האפליקציה ומידע שימושי

מחפשים פיתוח ובניית אפליקציות לאפל? השאירו פרטייכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שאלות ותשובות

לאפל יש מערכת הפעלה ייחודית שצריך להכיר היטב כדי לפתח לה אפליקציות. בנוסף, מדובר של שוק שונה, עם קהל משתמשים שונה, שצריך להכיר כדי לשוק לו בצורה נכונה.

ממש לא. חברת אפל מפעילה תהליך סינון קשוח למפתחי אפליקציות ולכן חשוב להתאים את האפליקציה מלכתחילה לדרישות, אבל גם ללוות את תהליך האישור לחנות האפליקציות של אפל, על ידי גורם מקצועי (אנחנו 😉 )

עלות פיתוח אפליקציה לאפל משתנה לפי רמת העיצוב, חווית משתמש ותהליכי פיתוח. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לדרישות שונות של הלקוח ולכן – כל מקרה לגופו.
משך הזמן הדרוש לפיתוח אפליקציה משתנה בהתאם לרמת הדרישות של הלקוח, רמת המוכנות שלו בתהליך ורמת המורכבות של האפליקציה, אך לוקח בין חודשיים לארבעה חודשים בערך.
יש לכם שאלה?

דברו איתנו ונעזור לכם לכל השאלות

דברו איתנו