7 תהליכי עיצוב ופיתוח אפליקציות לעסקים

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, כמו גם פיתוח אפליקציות לאפל, הוא תהליך בן מספר שלבים, שכולם חיוניים להצלחה של האפליקציה. כאשר אנחנו מצליחים לבצע כל שלב באופן יסודי, מוקפד ויצירתי, אנחנו יכולים להגיש לכם את המוצר הסופי המושלם – אפליקציה בהתאמה אישית, מתוכננת ומעוצבת בדיוק לפי החזון והצרכים של העסק שלכם.

7 שלבים בפיתוח אפליקציות לעסקים

אז יש לכם רעיון מעולה לאפליקציה שתזניק לכם את העסק, אבל כדי להפוך אותו למציאות, אנחנו צריכים לעבוד בכמה שלבים הכרחיים לתהליכי פיתוח אפליקציות:

1. רעיון והיתכנות

אתם מביאים אלינו את הרעיון הגולמי, או את החזון שלכם לגבי האפליקציה. אנחנו בודקים את ההיתכנות של הרעיון, כלומר – עד כמה הוא בר יישום ועד כמה יש לו פוטנציאל לעמוד בכבוד בתחרות בחנויות האפליקציות השונות.

2. בדיקה כלכלית וסקר שוק

אנחנו בודקים יחד אתכם את רמת התקציב וההשפעה שלה על תהליכי הפיתוח ובמקביל, בודקים מה כבר קיים בשוק – כמה תחרות יש לכם, מה מציעים המתחרים, מה הלקוחות שלכם מחפשים וכן הלאה.

3. אפיון אפליקציה

מתחילים לגבש מסקנות ולקבוע איך האפליקציה תיראה, אילו אפשרויות היא תיתן למשתמשים, איך היא תיראה ועוד. בשלב זה, אפשר להחליט למשל, אם בניית אפליקציה שלכם תכלול פיתוח מערכות IOT למשל.

4. פיתוח

מקימים את תשתיות האפליקציה, מעצבים אותה וכותבים את הקוד הדרוש, בהתבסס על המידע שהתקבל מהשלבים הקודמים. פיתוח פרויקטי IoT גם הוא נכנס לפעולה בשלב הזה.

5. בדיקות QA

בדיקות הבטחת איכות מאפשרות לנו לוודא שהאפליקציה עומדת בכל הדרישות שלכם, מותאמת באופן אופטימלי לקהל היעד שלכם, שאין בה טעויות, או באגים ושהיא מוכנה לשימוש.

6. פרסום ושיווק האפליקציה בחנויות אפל וגוגל

שיווק נכון של האפליקציה הוא קריטי למידת ההצלחה שלה לאחר ההשקה. לכן אנחנו מתכננים ומשקיעים בשלב הזה, לפחות כמו בשלבים האחרים.

7. השקת האפליקציה

שחרור האפליקציה בחנות אפל סטור ורק אח"כ בחנות גוגל פליי, לאחר יצירת הבאז השיווקי המתאים, בדיקת איכות ומבחני שימושיות, כדי להביא את האפליקציה שלכם לנקודת הפתיחה האופטימלית.

שתף מאמר זה:
כתבות אחרונות
הרשמה לניוזלייטר

רוצים להיות מעודכנים בעולם הדיגיטלי? הצטרפו לרשימת הניוזלייטר שלנו והישארו מעודכנים!

פרוייקטים