פיתוח מערכות ופרויקטי IoT

האינטרנט של הדברים הפל מושג שכבר רוב האנשים מכירים, אבל לא בטוחים מהו בדיוק.  למעשה מדובר על חיבור לאינטרנט של חפצים ומכשירים, כמו בית חכם. אפשר לחבר לאינטרנט את המזגן שלכם, את האזעקה ואת האינטרקום, כדי לאפשר לכם שליטה מרחוק, אבל האינטרנט של הדברים, שנקרא גם IOT – Internet of things הוא הרבה יותר מזה.
אוגל פיתוח אפליקציות מציעה בין היתר, גם שירותי פיתוח פרויקטי IOT ואפליקציות שיחברו את הדברים שלכם לאינטרנט.

פיתוח פרויקטי IoT לעסקים

חברות וארגונים רבים מבינים כי חיבור של המוצרים שלהם לאפליקציה הופכת אותם אטרקטיביים יותר, מזניקה אותם לעידן החדש ומאפשרת להם להגיע לקהלים חדשים ורבים יותר מאי פעם.
לכן, מי שנמצא בעולם העסקים יכול לספר לכם כי תהליכי פיתוח אפליקציות הופכים עם השנים לחלק בלתי נפרד מעולם העסקים וכי פרויקטים רבים של פיתוח IoT, כיום יותר מאי פעם, הופכים לפרויקטים עסקיים, המשלבים שימוש בענן, בינה מלאכותית וכלים נוספים מעולם ההייטק, כדי שהעסק שלכם יגיע כמה שיותר רחוק.

מוצרי IoT בעולם האמיתי

מוצרי IOT נחשבים פורצי דרך, אך למעשה אפשר כבר לפגוש בהם בכל מקום.
בית חכם הוא למשל דוגמה קלאסית למוצר IOT, אם כי אפשר כאמור לפגוש גם מכוניות חכמות, בר מים מחובר לאפליקציה, דוד חשמל, או מזגן מחובר לטכנולוגיית IOT ועוד.

מהי אפליקציה IOT?

אפליקציית IOT היא אפליקציה המשלבת בין תוכנה לחומרה ומאפשרת לכם להשתמש במכשירים שונים, כמו בר מים למשל, על ידי שליטה באמצעות אפליקציה.

פיתוח אפליקציות מסוג זה מאפשר לארגונים, חברות ועסקים להצטרף לקדמה ולהציג בפני הלקוחות שלהם מוצרים מתקדמים, חדשניים, נוחים ומהנים לשימוש.

מחפשים פיתוח מערכות ופרויקטי IoT? השאירו פרטייכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

פתרונות RT בזמן אמת

בקרת איכות QA

מבצעים בדיקות מקיפות לבקרת איכות QS

שרת וענן

פתרונות לשירותי שליטה ובקרה מקצה לקצה

מערכות RT Embedded

פיתוח פיתוח החל מהשלב הראשוני ועד מערכות הפעלה זמן אמת RT

פיתוח IoT קצה-לקצה

פיתוח פרויקטי IOT, או פיתוח מערכות IOT עם חברת אוגל, מאפשרת לכם לקבל שירות מקיף מקצה לקצה. אנחנו מקבלים מכם את הרעיון הגולמי, את החזון שלכם למוצר, או לפרויקט, או לאפליקציה שאתם רוצים, מתכננים ומפתחים בשקיפות מלאה מולכם, כדי לבצע התאמה מושלמת לצרכים שלכם, מפתחים אסטרטגיה שיווקית, אבטיפוס, חווית משתמש מושלמת וגם ממשיכים אתכם אחרי השקת המוצר – למקצה שיפורים, תיקונים ועדכונים – ככל שתרצו אותנו בסביבה.

מחפשים פיתוח מערכות ופרויקטי IoT? השאירו פרטייכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שאלות ותשובות

אם אתם מייצרים מוצר או מספקים שירות, אתם יכולים ליצור אפליקציה, המאפשרת ללקוחות שלכם להפעיל את המוצר באמצעות האפליקציה, או לשלוט בו בעזרת האפליקציה. המוצר שלכם הופך להיות חדשני יותר, מתקדם, מהנה לשימוש ונוח והחברה שלכם מקבלת תדמית טכנולוגית מתקדמת.
הצוות של אוגל מקבל מכם את הרעיון הגולמי. לאחר מכן מתחיל מרתון של פיתוח, עיצוב, חווית משתמש, אפיון, אסטרטגיה שיווקית ועוד – עד שמתקבל מוצר מוגמר מושלם, תואם לחזון של יוזם הרעיון וגם בהמשך.
תהליכי פיתוח אפליקציות עם אוגל נעשים בשקיפות מלאה מול הלקוח מתוך אמונה שרק גישה כזאת תאפשר לנו ליצור עבור הלקוחות שלנו אפליקציות בהתאמה אישית, שעונות על כל הצרכים של הלקוח בצורה מושלמת.
בינה מלאכותית נחשבת השלב הטבעי הבא בהתפתחות העולם הטכנולוגי הממוחשב. בכלל זה גם התפתחות תחום ה IOT קשור באופן מוחלט בתחום הבינה המלאכותית, כי המכשירים החכמים המחוברים לאפליקציות שונות, ניתנים לשליטה גם על ידי בינה מלאכותית ברמות שונות של פיתוח וקדמה.
יש לכם שאלה?

דברו איתנו ונעזור לכם לכל השאלות

דברו איתנו